KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5485279

nr 548 5279

Blandteknik

Signerad C.- Hasske? 1908, Skeppet "Germania", 45x57

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 16:31:48