KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916032

nr 1291 6032

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Fiskare. Signerad. Olja på pannå, 33x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:48:23

22/11 09:14:00 1      100 kr
22/11 19:08:05 2      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg