KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916032
nr 1291 6032
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Fiskare. Signerad. Olja på pannå, 33x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:48:23
22/11 09:14:00
100 kr
22/11 19:08:05
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg