Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 17277105



*

nr 1727 7105


PASTEL

unidentified artist. Signed, abstrakt, mm; 41x28 cm, outer dimensions including frame: 54x41,


Oidentifierad konstnär. Signerad, abstrakt. Bildmått: 41x28 cm, yttermått inklusive ram: 54x41 cm


Estimate:

500

Auction date:

Monday September 29 2025
at 18:08:28


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt akvarell akvareller färgkrita pastell vattenfärg
  • 8360 PASTEL
    Monogramsignerad AE, modell, sheet: 36x25 cm, oute..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    26 jan at 18:11
  • 8204 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    26 jan at 20:18




Ladda ner broschyr