KONST / Litografier / Färglitografi 9075085
nr 907 5085
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Färglitografi , Olle Carlström (1920-2006), signerad. -89, 122/125, bladets mått: 74x85
Utrop:
800 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:38:18
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström