ART / Oil paintings / Oil painting 12644466

nr 1264 4466

OIL PAINTING

H Harris, Fiskande man. Oil on canvas, 19x15 cm,

H Harris, Fiskande man. Signerad. Olja på duk, 19x15 cm

700

SEK 800

Monday July 15 2019
at 18:16:31