MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5395305
nr 539 5305
MIRROR
Lenght: ()
förgylld, rokokostil, 1800-tal, höjd: 120
3000
SEK 3300
Monday September 1 2008
at 16:00:00
2.500 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.200 kr