KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10594027
nr 1059 4027
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Blandteknik, Gunnar Brusewitz (1924-2004), signerad, -80, bladets mått: 19x25
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:13:04
2.400 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
- Klassiska
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz