KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7769026
nr 776 9026
1600-/1700-tal, Putto med lamm, 52 x 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:01:32
3.000 kr
3.200 kr
3.500 kr
3.200 kr
3.400 kr