KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581132

nr 1358 1132

Donald William-Olsson

(1889-1961), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad -30. Olja på duk, 65x72 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:50:33

2/11 10:19:19 1      Vinnande bud
2/11 10:19:28 1      justering av budtak

Donald William-Olsson

Läs mer om Donald William-Olsson