KONST / Litografier / Litografi 13914294

nr 1391 4294

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Fredmans epistel. Signerad. Motivet: 30x43, yttermått inklusive ram: 46x58 cm

Konditionsrapport: ej numrerad

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:42:47

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl