FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 8124020
nr 812 4020
CUPBOARD
painted, length: 54, width: 20, height: 83, wear, damages.
bemålat, längd: 54, djup: 20, höjd: 83
Condition: slitage, skador
400
SEK 400
Monday Mars 4 2013
at 19:26:09
350 kr
250 kr