KONST / Litografier / Färglitografi 16915396
nr 1691 5396
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Signerad, numrerad IV/XXV, komposition. Färglitografi, bildmått: 39 cm, yttermått inklusive ram: 81x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 mars 2025
kl 18:46:27
30/3 15:28:00
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson