KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9983194
nr 998 3194
Signerad, Hus vid Sjö, 1800-tal, 27x44
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 november 2015
kl 18:30:11
300 kr
350 kr
450 kr