ART / Oil paintings / Oil painting 12916263

nr 1291 6263

OIL PAINTING

Istvan Bognár, Djurgårdsfärja. Signed. Oil on canvas, 29x39,

Istvan Bognár, Djurgårdsfärja. Signerad. Olja på duk, 29x39 cm

Yes

800

SEK 1600

Monday November 25 2019
at 18:59:25