ART / Oil paintings / Oil painting 12872124

nr 1287 2124

OIL PAINTING

signed, B Hansson, still life. Oil on canvas, 27x44,

signerad, B Hansson, stilleben. Olja på duk, 27x44 cm

SEK 500

Monday November 11 2019
at 19:41:50