ART / Etchings etc / Akvatint/etsning 9881643
nr 988 1643
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Antoni Tà pies (1923-2012), La Tète, 1969, signed. 49/75, Galfetti 206,
Akvatint/etsning, Antoni Tà pies (1923-2012), La Tète, 1969, signerad. 49/75, Galfetti 206
Antoni TÃ pies, painter, born 1923, dead 2012.
3000
SEK 4400
Monday October 19 2015
at 18:58:12
4.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.000 kr
4.200 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik