KONST / Litografier / Färglitografi 14088540
nr 1408 8540
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, collage, Signerad, numrerad 140/165, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:55:04
16/7 23:35:59
17/7 22:06:16
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren