ART / Oil paintings / Oil painting 12487639
nr 1248 7639
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad C W 1902. Oil on canvas, 60x107,
Oidentifierad konstnär. Signerad C W 1902. Olja på duk, 60x107
800
SEK 200
Monday April 15 2019
at 18:55:59
100 kr
150 kr