KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5122579

nr 512 2579

Pastell

Eric Norström (!882-1953) Insjölandskap Brygga och eka sign. 1929 .15x24

Utrop:

100 kr

måndag 3 mars 2008
kl 17:45:16