FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Klockskåp 5624019

nr 562 4019

Klockskåp

Lenght: ()

med skrivklaff, 1800-tal, bemålat, urtavlan sign. A A S, Mora, längd: 114, djup: 49, höjd: 190

Condition: slitage, skador

1500

SEK 4200

Monday January 26 2009
at 16:00:00