FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11211147
nr 1121 1147
CHAIRS
6 pieces, nyrokoko, 1800-tal, slitage, skador.
6 st, nyrokoko, 1800-tal
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday August 7 2017
at 20:22:23
3/8 08:44:46
150 kr
5/8 12:31:07