KONST / Litografier / Färglitografi 10834150
*
nr 1083 4150
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Kjell Strandqvist (f. 1944), 38/150, bladets mått: 50x58, -93
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 januari 2017
kl 18:21:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/1 19:37:39
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Kjell Strandqvist
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Läs mer om Kjell Strandqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kjell strandqvist litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:16
*
Kjell Strandqvist
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Läs mer om Kjell Strandqvist
nr 1083 4150
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Kjell Strandqvist (f. 1944), 38/150, bladets mått: 50x58, -93
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/1 19:37:39 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Kjell Strandqvist
Kjell Strandqvist, svensk mÃ¥lare och tecknare född i Härnösand 1944.Läs mer om Kjell Strandqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kjell strandqvist litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:16



