KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12343302

nr 1234 3302

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. 275/310, Stockholm, signerad. 1976. Motivet: 22x31

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:27:42

11/2 17:12:55 1      350 kr
11/2 17:47:27 2      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén