KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13872048

nr 1387 2048

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. "Självporträtt". Signerad, numrerad 283/310, daterad 1976. Motivet: 20x19, yttermått inklusive ram: 40x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:29:19

26/3 20:19:20 1      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén