KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862037

nr 1386 2037

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 141/150, daterad 1991. Motivet: 73x69, yttermått inklusive ram: 90x84 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:09:31

  • Tema
  • 22 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén