KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862005

nr 1386 2005

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 61/310, daterad 78. Motivet: 47x52 cm, yttermått inklusive ram: 64x67 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 mars 2021
kl 19:27:47

22/3 17:24:06 1      350 kr
22/3 17:24:39 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén