KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12757124

nr 1275 7124

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, 310-upplaga. Motivet: 31x53cm, 40x42cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:02:25

12/9 23:29:43 1      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén