KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13027030

nr 1302 7030

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Årstabron. Signerad, numrerad 293/360. Motivet: 40x54 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:07:07

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén