KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12815162

nr 1281 5162

Träsnitt

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1985, numrerad 7/40. Motivet: 39x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:44:48