KONST / Litografier / Textiltryck 6238676

nr 623 8676

Olle Baertling

(1911-1981), Sverige

Textiltryck , Olle Baertling (1911-1981). Komposition, signerad Baertling, 155/250, 60x38

Utrop:

3.000 kr

Såld:

7.500 kr

måndag 8 februari 2010

Olle Baertling

Läs mer om Olle Baertling