KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12022623

nr 1202 2623

Louis Noirot

(1820-1902), Frankrike

Teckning, Louis Noirot (1820-1902), Frankrike. Landskap med kor, signerad, papper, bladets mått: 32x42 cm, löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 september 2018
kl 20:19:38

Louis Noirot

Läs mer om Louis Noirot