KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11142564

nr 1114 2564

Julia Koceva

(f. 1992), Sverige

Teckning, Julia Koceva (f. 1992), Hästen, prick-teknik (stippling), signerad, 2016, 39x29

Julia Koceva, svensk tecknare född 1992.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 juni 2017
kl 20:13:47

11/6 18:12:02 1      Vinnande bud

Julia Koceva

Läs mer om Julia Koceva