MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9603210

nr 960 3210

Stolar

6 st, Sent 1800-tal, Slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2015
kl 20:05:31

11/5 19:58:36 1      Vinnande bud