KONST / Litografier / Serigrafi 12931057

nr 1293 1057

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Röda äpplen". Signerad, numrerad 10/20, daterad -05. Serigrafi, oramat blad. Bladets mått: 59x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:51:21

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg