KONST / Litografier / Serigrafi 12343261

nr 1234 3261

Serigrafi

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 20/275, daterad 1974. Motivet: 60x42

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:32:07