KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12354313

nr 1235 4313

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Walter du Halde (f. 1919). Mor och barn. Olja på duk, signerad. 60x50 cm

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:17:23

15/2 22:59:59 1      300 kr
16/2 23:59:55 2      Vinnande bud

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde