KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12433655

nr 1243 3655

Johan Heijer

(1876-1961), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Mansporträtt, Signerade. Olja på pannå, 33x26

Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:22:57

Johan Heijer

Läs mer om Johan Heijer