KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343048

nr 1234 3048

V Örby, Munk. Olja på duk, signerad, 27x20

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:50:39

6/2 10:26:40 1      Vinnande bud