KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581445

nr 1358 1445

Rolf Mellström

(1896-1953), Sverige

Oljemålning, Rolf Mellström (1896-1953), Sverige. Signerad, daterad 1939. Olja på duk, 50x64 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:49:49

2/11 12:50:56 1      Vinnande bud

Rolf Mellström

Läs mer om Rolf Mellström