KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12947016

nr 1294 7016

Reinhold Max Eichler

(1872-1947), Tyskland

Oljemålning, Reinhold Max Eichler (1872-1947), Tyskland. Flicka med ros, Signerad. Olja på duk, 76x59 cm

Konditionsrapport: krackeleringar

Reinhold Max Eichler, tysk bildkonstnär född 1872, död 1947.

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:13:25

28/11 10:21:08 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Reinhold Max Eichler

Läs mer om Reinhold Max Eichler