KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12777330

nr 1277 7330

Oscar Stenvall

(1856-1916), Sverige

Oljemålning, Oscar Stenvall (1856-1916), Sverige. Bygata. Olja på duk, signerad, 43x63 cm

Frans Oscar Stenvall, svensk bildkonstnär född 1856, död 1916.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:24:11

30/9 09:55:32 1      Vinnande bud

Oscar Stenvall

Läs mer om Oscar Stenvall