KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757330

nr 1275 7330

Oscar Stenvall

(1856-1916), Sverige

Oljemålning, Oscar Stenvall (1856-1916), Sverige. Bygata. Olja på duk, signerad, 43x63 cm

Frans Oscar Stenvall, svensk bildkonstnär född 1856, död 1916.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:03:42)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:24:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Oscar Stenvall

Läs mer om Oscar Stenvall