KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8304005

nr 830 4005

Oscar Gauthier

(1921-2009), Frankrike

Oljemålning, Oscar Gauthier (1921-2009), komposition, signerad, olja på pannå, 26x34 cm

Oscar Gauthier, fransk målare född 1921, död 2009.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

8.000 kr

måndag 27 maj 2013
kl 20:48:05

27/5 19:51:54 1      Vinnande bud

  • Klassiska

Oscar Gauthier

Läs mer om Oscar Gauthier