KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13034478

nr 1303 4478

Olavi Laine

(f. 1922)

Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), stilleben, signerad. Olja på duk, 63x83 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:02:22