KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195097

nr 1319 5097

Oidentifierad konstnär. Vattenbärerska. Ej signerad. Olja på duk, ca 68x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:53:41