KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354410

nr 1235 4410

Oidentifierad konstnär, spårvagn, signerad. Olja på pannå, 69x48

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:22:36