KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13034637

nr 1303 4637

Oidentifierad konstnär. Signerad Vahlgren 1900. Olja på duk, 60x90 cm

Utrop:

500 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:23:53