KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894232

nr 1289 4232

Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 60x80 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:21:41