KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581518

nr 1358 1518

Oidentifierad konstnär. Signerad Högberg, daterad 1990. Olja på duk, 32x40 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:10:07