KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581016

nr 1358 1016

Oidentifierad konstnär. Fruktstilleben, ej signerad. Olja på duk, 52x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:58:22

2/11 17:13:10 1      Vinnande bud