KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769116

nr 1276 9116

Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad PH Batallie. Olja på duk, 21x16 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:48:43